Půjčky, úvěry, investice....leasing, hypotéky

Máme pro Vás připraveny půjčky, úvěry, hypotéky i investiční nabídky na zhodnocení peněz.Pro ČR nabízíme bankovní, nebankovní hotovostní, hypotéční úvěry všeho druhu, podnikatelské, revitalizační úvěry......Pro SR nabízíme finanční produkty pouze s ručením nemovitostí!!!

Nebankovní hypotéční 1

Hypotéka EXPRES

Výše poskytovaných úvěrů pro fyzické osoby je od 30.000 Kč do 1.000.000 Kč. Maximální výše úvěru je do 30% hodnoty zastavované nemovitosti. Délka splácení je od 1 roku do 10 let. Schválení probíhá v pracovní dny on-line cca 12 hodin a čerpání do dalších dvou dnů. Nejpozději do 5-ti dnů máte peníze na účtu !!!

Ti, kteří jinde na úvěr nedosáhnou, u nás ano

Především pomáháme klientům, kteří mají zápis v bankovním systému CBCB, SOLUS apod. dále jí výrazně ocení klienti v exekucích, ale také klienti, kteří nemají dostatečný oficiální příjem (podnikatelé, důchodci, mateřská, číšníci apod.). Velkou skupinu také tvoří klienti, kteří požadují profesionální, rychlý a jednoduchý přístup při vyřizování. Velmi oblíbená varianta je pozdější refinancování po tak zvaném "vyčištění" LV, například od exekuce. Klient má právo půjčku kdykoli během splácení předčasně splatit, a tím výrazně uspořit náklady

Neověřujeme příjmy

Protože se neověřují příjmy a nepočítá se bonita, jsou všechny úvěry zajištěny zástavním právem k nemovitosti. (Z důvodů množících se podvodů zastavit nemovitost může i třetí osoba, která je v rodinném, pracovním nebo přátelském vztahu s žadatelem). Nemůže jí být jakákoli jiná osoba nebo společnost.

Žádné poplatky předem

Klient platí správní a provizní poplatky až po čerpání. A ty jsou jen ve výši nákladů (provize, kolky, ověření, doprava apod.)

Pravděpodobnou výši měsíční splátky naleznete v této tabulce splátek .

Podklady ke schválení:

  1. výpis LV (může být i starší) nebo adresa bydliště s č.p. a rodné číslo
  2. vnější min. 3 fotografie nemovitosti (s číslem popisným, potom aby bylo vidět i okolí a celá nemovitost eventuelně se zahradou okolí atd.)
  3. vnitřní min. 3 fotografie (koupelna, kuchyň, záchod a obývací pokoj.) fotografie max. velikost 300kb. Ne větší velikosti

 
Michal Kvítek-svět financí-tel.+421 904 239 957 -nonstop.......email KvitekM@seznam.cz.......skype michal.kvitek.......icq 424134906....Adresa pro doručování písemnosti a dokladů...ZDENKA NEJEDLÉHO 63, LEVICE-RYBNÍKY 5 934 05 SRPůjčíme vám za čestných podmínek bez poplatků